Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warszawa - Nowy Targ, piątek 8.06

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Warszawa - Nowy Targ, piątek 8.06

    Felgi zajebiste i chce by tak zostały.
    Takze plan jest ambitny jak ocieplenie sie utrzyma to za jakieś 2 tygodnie wpadają 15-stki daje drogowcom miesiąc czasu na połatanie dziur i przekładam na 17-stki długo wymiana nie trwa a o takie rarytasy trzeba dbać

  • #2
    Warszawa - Nowy Targ, piątek 8.06

    Cześć,

    Potrzebuję się dostać z Warszawy do Nowego Targu w ten piątek, 8.06 do 12:00.
    Sprawdzałem PKP, Polski Bus i samoloty. Pociąg jedzie całą noc (00:00 - 08:00) więc będę ztyrany, Polski Bus nie jeździ do Nowego Targu, samolotu też nie ma.

    Macie pomysł jak się tam dostać? A może ktoś będzie jechał w ten piątek w tamtą stronę, oczywiście pokrywam wtedy 50% za paliwo ?

    Komentarz


    • #3
      Generalnie ja bym poleciał do Krakowa PKP a później Szwagropolem do NT
      "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

      "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

      www.zoltar.bielsko.pl

      Komentarz


      • #4
        granacik, poslkim busem do krakowa lub zakopca a potem szwgropol co kolwiek masz prawie co 15 min do nowego targu z krakowa i z zakopca

        [ Dodano: Pon 04 Cze, 12 18:19 ]
        nowy targ jest miejscem docelowymczy pkt przesiadkowym
        granacik,

        Komentarz


        • #5
          Koledzy wielkie dzięki za podpowiedzi, faktycznie pociąg WAW centralna -KRK główny to 3h, potem w jakiś autokar/bus. Wspomniany Szwagropol nie jeździ chyba do Nowego Targu, nie ma tego bynajmniej u nich na stronie ale domyślam się, że na dworcu będą tez jakieś busy/autokary?

          Komentarz


          • #6
            Szwagropol jedzie do zakopanego przez Nowy Targi tam sie zatrzymuje,bilet 12zł
            "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

            "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

            www.zoltar.bielsko.pl

            Komentarz


            • #7
              bws34, niestety może jest jakaś promocja bo ostatnio płaciłem 16 zł
              granacik, nie napisałeś czy w NT masz przesiadkę i jedziesz dalej czy to końcowy

              Komentarz


              • #8
                Panowie, już wszystko zaplanowane. O 6:00 mam pociąg, o 9:00 jestem w Krakowie, o 9:40 Szwagropol do NT, przyjazd na miejsce ok 11:30.

                Dzięki Wam zamiast jazdy pociągiem przez 8h 19 min na miejscu będę w 5,5h.

                Dzięki !!!

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X